fbpx

Важливі молитви Петру і Февронії за сім’ю та кохання

Молитва Петру і Февронії про кохання

«О, священні праведники Господнi, Петро і Февронія!

Тільки Ви можете вилікувати дyшy мою і подарувати мені любов вічну. Молю, вибачте мене за гріхи мої і помисли грішні. Позбавте мене поганих думок, бо каюсь я, і допоможіть мені знайти своє справжнє щастя.

Благаю, підтримайте мене в хвилини тяжкі і подаруйте мені любов світлу і щастя сімейне. Так восславлю я імена Ваші світлі і праведні! Так прихилятися перед Вами ніколи не перестану. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа!

Амінь».

Молитва Петру і Февронії про сім’ю

«О, священні благовірні, Петро і Февронія! Мої молитви лише до Вас звернені про допомогу і підтримку небес. Молю я Вас, вибачте мене за діяння гріховні, очистіть мою дyшy і совість від гріхів і подаруйте Своє благословення.

Благаю Вас, допоможіть зберегти вірність і любов в моїй родині, несучи до неї щастя і благополуччя. Убережіть від сварок мою сім’ю.

Ви, великі праведники, довели свою любов неземну всьому світу, навівши як приклад всім віруючим! Так восславлю я Вас до самих небес й імена Ваші шанувати буду до кінця життя мого. Хай буде на все воля небес. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

 

You cannot copy content of this page