fbpx
Дозвілля
Ваша дружина стала злою і дратівливою: топ-15 основних причин

Чи відчуваєте ви, що ваша дружина постійно в напрузі? Краще спробувати самостійно розібратися в причині, ніж вдаватися до сторонньої допомоги. Визначивши основні причини її занепокоєння, можна пом’якшити стрес. Ви не перший, хто потрапив в таку ситуацію.

Експерти визначили 15 головних причин, які створюють напругу у відносинах.

1. Ви не розмовляєте. Коли в останній раз ви розмовляли? Безсумнівно, ви спілкуєтеся один з одним, але це тільки обговорення побутових питань. Проведіть час разом і поговоріть по душах.

2. Ви не хоче змінюватися. Скільки разів ви обговорювали і розподіляли перелік обов’язків по дому? Коли чоловік явно не докладає жодних зусиль, щоб виконувати свої обіцянки, то не дивно, що дружина дратується.

3. Ви не ставите правильних питань. Безсумнівно пари спілкуються, але в основному, мова йде про очевидні і побутові речі. Ви не хочете спробувати дізнатися більше, але при цьому бажаєте знати, що відбувається в її голові. Якщо ви не знаєте, про що вона думає і що відчуває, то як ви станете для неї найкращим чоловіком?

 4. Ви не підтримуєте романтику! Ви цікаві один одному, коли закохані. Але вже через кілька років вам доведеться докласти більше зусиль, щоб зберегти цю схвильованість і інтерес один до одного. Особливі дати, подарунки, особливі моменти і несподіванки – це ніколи не застаріє.

Читайте також: Хочу Даніеля, Хосе, Карла – тільки не Івана: українка підipвала Мережу постом про невдалі шлюби

5. Вона єдина, хто готує. Вашій родині потрібно харчуватися три рази в день, і їжу повинен хтось готувати. Чому чоловік може собі дозволити сидіти склавши руки, а дружина при цьому зобов’язана готувати після довгого робочого дня? Ніхто не вимагає від чоловіків кулінарних шедеврів, але він спокійно може сам відварити спагеті і підігріти соус або м’ясо.

6. Прибирає тільки дружина. Підтримувати порядок у будинку не так вже й складно, якщо постійно прибирати за собою і не розкидати речі. Коли всіма домашніми справами займається тільки жінка, то неминуче виникає стрес. Має бути рівномірний розподіл праці.

7. Вона не відчуває турботи. Як часто чоловіки запитують свою дружину, який фільм вона хотіла б подивитися, чи де б вона хотіла повечеряти? Всі потребують любові і турботи і є шанс, що ваша дружина не отримує цього так, як раніше. Жінці потрібно показувати, наскільки вона важлива.

8. Вона відчуває себе єдиною з батьків. У ваших дітей є двоє батьків, тому ви повинні рівномірно розділити догляд за ними. Коли вихованням займається лише один з батьків, то з часом накопичується втома, яка виливається в невдоволення.

9. У вас неправильні пріоритети. Більшість чоловіків викладаються на 110 відсотків на роботі, але коли повертаються додому, то не докладають жодних зусиль. Коли ви віддаєте всю свою душу роботі, то це впливає на ваші стосунки вдома. Переконайтеся, що ви робите достатньо для своєї сім’ї.

10. Ви домінуєте в аргументах. Розбіжності будуть виникати завжди, це факт. Як відбуваються ваші сварки? Чоловік слухає думку дружини чи категорично відстоює свою? Коли дружина не може вирішувати проблеми зі своїм чоловіком, то це призводить до напруги.

11. Їй потрібен час. Нам всім знайомі почуття, коли катастрофічно не вистачає часу, щоб встигнути зробити все заплановане за день. Жінка іноді може щось і не встигати, тому чоловік повинен намагатися допомагати їй. Вона буде дуже вдячна йому за це.

12. Їй потрібен простір.Кожна людина іноді хоче закритися в кімнаті і побути на самоті. Якщо у вас є діти, то вам просто необхідний відпочинок. Гаряча ванна зі свічками добре знімає втому.

13. Вона відповідальна за все. У вашому будинку обов’язково є свої зобов’язання, витрати, проблеми та інше. Зрозуміло, що хтось повинен з цим усім справлятися. І, як правило, це звалюється на жіночі плечі. Не будьте просто ще одним співмешканцем в будинку. Станьте її помічником, а не найманим робітником.

14. У неї опустилися руки. Всі втомлюються час від часу, але не можна допускати стану повної апатії. Коли у жінки починають опускатися руки, потрібно допомогти їй впоратися з депресивним станом.

15. Вона все робить сама. У багатьох сім’ях вирішенням усіх проблем і турбот займається жінка. На жаль, але така реальність. Навіть якщо чоловік сам втомився, він повинен завжди допомагати дружині. Нехай це і дрібна допомога, але вона буде дуже відчутною.

Жінки дуже крихкі і ніжні створіння. Часом вони звалюють на свої плечі непосильний тягар, який і доводить їх до стресу. Щоб у стосунках не було напруги і розбіжності, чоловіки повинні виявляти турботу та розуміння до своїх дружин.