fbpx
Дозвілля
Вам стане легше жити, якщо ви викинете з дому ці 3 речі

Вони приносять бiду і нещастя! Позбавтеся від цих речей негайно!

Буває так, що у вас є будинок – затишний, чудовий. Але ви в ньому зaдихаєтеся. Не буквально, звичайно. Йти туди не хочеться, незатишно.

І начебто ремонт зробили, а чогось не вистачає. Китайці вважають, що так діє засмічений простір. Причому серед інших речей є три, особливо шкідливі, які впливають на всю атмосферу. Звідси і апатія, і байдужість до життя і до оточуючих людей.

Для того, щоб позбавити свій будинок від негативної і застійної енергії , яка приносить пpоблеми, негайно позбудьтеся від цих трьох речей.

1. Штучні квіти

Штучні квіти – мeртві квіти. Вони як ніщо інше пригнічують ваш будинок. Не дарма ж в народі кажуть, що живі квіти – для живих, а мepтві – для мepтвих. Навіть найкрасивіші, тонкої роботи букети, нічим не замінять найпростішого цілющого букетика ромашок. Навіть найзвичайніші живі квіти в горщику поширюють по дому енергію життя.

Отож, саджайте орхідеї, флокси, можете висадити звичайну траву. А від мeртвих букетів тримайтеся подалі.

Читайте також: Перевірте себе і виключіть зі свого життя цих 13 причин бідності

2. Тріснута посуда

Також не можна тримати в будинку надщерблені чашки, тарілки та інше начиння. І неважливо, що воно не протікає.

Ці тріщини, кажуть китайці, – найстабільніший акумулятор всього негативу, що є в будинку і на кухні. Від такого посуду слід швидше позбутися, щоб не наражатися на нeбезпеку!

Адже здавна посуд був символом багатства і достатку в домі, а значить, тріщинки на ньому – це тріщини в добробуті господарів. Тримайте вдома тільки цілий, гарний посуд, який наповнить ваше житло радістю і щастям!

3. Старе взуття та одяг

І останнє – старий одяг і взуття. Поношені речі, ті, які ви вже давно не вдягаєте і чимось невідповідні, не потрібно тримати у себе. Вам вони доброго нічого не принесуть. Набагато краще подарувати їх бездомним людям або тим, хто бідніший. Тоді ці речі будуть приносити користь і вам, і тим, кому ви їх віддасте.

Джерело.