fbpx
Дозвілля
Валерій Меладзе зробив шокуюче зізнання

На Першому каналі з успіхом йде авторське гумористичне шоу Максима Галкіна «МаксімМаксім».

Минулої суботи гостями пародиста і шоумена стали відомі вокалісти, в їх числі і Валерій Меладзе, який вразив телеглядачів несподівано відвертим визнанням.

Відомий співак з’явився в рубриці «Караоке в машині». Разом з Максимом Галкіним Валерій Меладзе виконав уривки зі своїх хітів різних років. «Я пам’ятаю, як наш тато, коли водив нас з братом гуляти, міг йти по місту і співати, – несподівано почав розповідати Меладзе. – На вулиці, при людях. А нам з братом так було незручно! ». «А що ж він співав?», – Поцікавився Максим Галкін.

«Одна з його улюблених« Скажіть, дівчата, подружці вашій, що я ночей не сплю, про неї мріючи … »А ми дурні були маленькі. Говоримо йому: «Тату, тату, ну навіщо ти співаєш, про нас подумають, що ми ненормальні!», – Зі сміхом продовжив Валерій Меладзе.

Він так само додав, що батько розповів їм з братом, що, коли він був молодий, було прийнято збиратися компаніями і ходити по вулиці, співаючи пісні. Музикант зізнався, що тільки подорослішавши, вони з братом зрозуміли, яка це прекрасна традиція і змінили своє ставлення до любові тата співати під час прогулянок по місту.

До речі, сам Валерій Меладзе теж є батьком двох синів, яких йому народила колишня солістка групи «ВІА Гра» Альбіна Джанабаєва. Правда, поки що жоден з його хлопчаків не демонструє зацікавленості творчістю. Молодший син Лука для самовизначення ще занадто малий, а старший Костя тяжіє до технічних наук. «Костик, швидше за все, буде інженером або винахідником, – розповідав в одному з інтерв’ю Валерій Меладзе. – Він фантастично розвинений, у нього в цьому напрямку працює мозок, він відмінно розбирається в техніці ».

Співак стурбований тим, що діти від двох його шлюбів не спілкуються один з одним. У Валерія Меладзе, нагадаємо, є три дочки від першого шлюбу з Іриною Меладзе – 25-річна Інга, 17-річна Софія і 13-річна Орися.

Читайте також:ЗІРКА “КВАРТАЛУ 95” ВИЙШЛА НА СЦЕНУ ВПЕРШЕ ПІСЛЯ ПОЛОГІВ: З’ЯВИЛОСЯ ФОТО

«На мій превеликий жаль, дочки і сини не дружать, практично не бачаться, – говорив Меладзе. – Це для мене головне завдання в житті – зробити так, щоб вони почали спілкуватися ».

Джерело.

facebook