fbpx
Дозвілля
Валерій Меладзе розповів про своїх синів у «новій» родині (фото)

Відомий співак Валерій Меладзе рідко ділиться особистим зі ЗМІ, проте цього разу він доволі відверто розповів про своїх молодших дітей – синів від Альбіни Джанабаєвої, Луку та Костянтина.
У шоу Максима Галкіна виконавець раптом сам почав розповідати про свою родину та те, як його виховували його батьки. Цікавим стало те, що свого часу Валерій соромився свого батька, бо той любив дуже голосно, на всю вулицю співати:

Я пам’ятаю, як наш тато, коли водив нас з братом гуляти, міг йти по місту і співати. На вулиці, при людях!

Малолітній майбутній співак дуже соромився цього і не розумів, навіщо тато це робить. Проте з плином часу, Валерій змирився з татовою звичкою і тепер сприймає її, як належне. Може саме завдяки цьому, він і став співаком?

Читайте також:МЕЛАДЗЕ ЗАБУВ ВІДКРИТИ РОТ ПІД ЧАС ФОНОГРАМИ: З’ЯВИЛОСЯ ВІДЕО

Проте окрім історій зі свого дитинства, Меладзе розповів про своїх дітей, синів від другого шлюбу з Альбіною Джанабаєвою:

Моєму молодшому синові Луці нещодавно виповнилося 2 роки і 2 місяці. Він росте дуже активним, навіть занадто активним хлопцем!

Наприклад, всі іграшки – гелікоптери, машинки, літачки (в основному, вони переходять у спадок від старшого брата) – він трощить і ламає. Але йому все цікаво!

А ось Костянтин, навпаки, зростає дуже посидючим. Він любить сидіти і збирати конструктор, може займатися цим довго. До речі, він за останній час дуже вимахав – вже майже з мене на зріст став!

Нагадаємо, Валерій має ще троє дорослих дочок від попереднього шлюбу.

Джерело.

facebook