fbpx

“Вагiтнiсть була незапланованою”: продюсер Лободи зробила відверте зізнання про співачку

Українська поп-діва Світлана Лобода, яка нещодавно народила другу дочку, хотіла дитину, проте вагiтнiсть не планувала. Незважаючи на це, артистка по-справжньому щаслива.

Як зазначила в інтерв’ю “КП в Україні” продюсер співачки Нателла Крапівіна, вагiтнiсть Лободи для неї також стало сюрпризом.

“Вона дуже хотіла (дитини – Ред.) Постійно говорила: “Я так хочу малюка, і Євка (старша дочка. – Ред.) Хоче”. А я включала продюсера: “Свєта, ну як ти зараз можеш хотіти дитину?! Ми ж космонавти, у нас кар’єра, план по завоюванню всесвіту”. А вона: “Ти знаєш, якщо я зустріну свою, саме ту людину, я все відкладу в сторону”, – згадала продюсер.

За словами Крапівіної, у співачки дуже розвинений материнський інстинкт, що не зовсім синхронізується з її сценічним образом. Про вагiтнiсть Лободи продюсер підозрювала, її теорія підтвердилася через кілька тижнів.

“Я звертала увагу, що деякі зміни емоційні в ній відбуваються, і навіть одного разу запитала, на що отримала впевнене: “Ні, це неможливо”. А через пару тижнів вона подзвонила мені з американських гастролей і, ледве дихаючи, буквально пошепки повідомила про те, що чекає дитину”, – продовжила Крапівіна.

Для команди артистки новина стала шoкoм, тому що гастрольний графік був розписаний на місяці вперед.

“Але Свєта так швидко зорієнтувалася, що, по суті, наша діяльність не пострaждaлa. Вона до сьомого місяця працювала, ми відразу вирішили, що нічого афішувати не будемо. Це було дуже бажано. Але не заплановано”, – підкреслила Крапівіна.

Нагадаємо, на сторінках таблоїдів існує думка, що Світлана Лобода вагiтна від соліста культової німецької рок-групи Rammstein Тілля Ліндеманна, і ця новина раніше спричинила ажіотаж у соцмережах.

Неодноразово в мережі обговорювалися й чутки, що батьком дитини є один з українських поп-виконавців Макс Барських, в той час як ім’я Ліндеманна використовується “для відводу очей”.

Джерело.

Нателла Крапівіна з вокалістом Rammastein Тіллем Ліндеманном, названим у ЗМІ батьком другої дитини Світлани Лободи

You cannot copy content of this page