fbpx
Події
Вагітні жінки, які не мають де мешкати, можуть знайти прихисток у монастирі на Тернопільщині

У Драганівка, що поблизу Тернополя, діє монастир францисканок Матері Божої Неустанної Помочі. В цьому монастирі влаштували притулок для вагітних жінок. Тимчасово жити тут можуть ті, хто не може проживати зі своїми рідними або не має житла взагалі. Зараз у монастирі живуть вагітні і молоді мами з дітками, повідомляє «Терен».

Будинок був заснований 15 липня 2015 року – саме в цей день сюди поступила перша вагітна жінка, яка перед тим жила у петриківському сиротинці. На сьогодні в цьому закладі перебуває 5 жінок і 6 дітей. За більш ніж півтора року у закладі жило 10 жінок і дітей.

Подібних будинків в тернопільській області немає. Заклад забезпечує і жінок, і їхніх дітей харчуванням, одягом, ліками й усіма необхідними засобами. Будинок відкрито на шану Беретти Моллі – жінки, котра, маючи троє дітей,  погодилась народити четверту і померла під час пологів.

Тернополяни, які бажають якимось чином допомогти цьому закладу, можуть звертатися телефоном  097 307 12 96 до директорки, сестри Аліції чи за номером 096 828 47 13 – о. Юстиніан.

Читайте також: Офіційно: Олена Лесик з “Холостяк-6” розійшлася з Іраклі

Джерело.

facebook