fbpx
Дозвілля
Вaгiтна Гайтана вийшла заміж та розсекретила ім’я та стать майбутньої дитини

Співачка майже рік як покинула лави холостячок.

Українська співачка Гайтана, яка наприкинці квітня розсекретила свою вaгiтнiсть, приголомшила фанів звісткою, йдеться у “Світському житті”, пише ТСН

Так, Гайтана вперше зізналася, що вже майже рік як заміжня. Імені свого чоловіка артистка розкривати не стала, однак зізналася, що він активно допомагає їй у творчості.

“Він не публічний. Так. Ми побралися. Це було ще минулоріч. Це було все дуже швидко. Я трішки менше, ніж рік, як заміжня. Він усім займається зі мною. Навіть якщо він чогось не знає, він навчається і робить все. Контролює весь процес моєї праці”, – розповіла співачка.

Також Гайтана поділилася, на кого вони з коханим чекають.

“На дівчинку. Я дуже радію. Для мене це якесь свято. Це перша дитина. І я ще навчаюсь, як це сприймати. Для мене кожен день якийсь новий. Зараз я їхала, вона там танцює. Це все так дивовижно для мене”, – поділилася майбутня мама.

За словами Гайтани вони з чоловіком вже навіть вигадали ім’я для доньки. При чому, ідея належить коханому зірки.

“Чоловік був той, хто обрав це ім’я. Якось вночі він запитав: “Як тобі ім’я Ніколь?”. Я сказала, що це дуже класне ім’я”, – наголосила Гайтана.

Співачка зізналася, що дуже переживає через пoлoги, однак чоловік її заспокоїв і пообіцяв бути поряд з нею.

“Обов’язково він буде зі мною, тому що я трішки хвилююся і він був тим, хто сказав, що інакше і бути не може”, – підтвердила знаменитість.

Зірка зауважила, що після народження первістка не збирається робити перерви у кар’єрі, а з вихованням малюка їй допоможуть мами її та чоловіка.

“Для перерви немає часу. У нас є моя мама, в нього є його мати. Вони дуже хочуть допомагати”, – підсумувала артистка.

Читайте також:ВОЛОДИМИР КЛИЧКО І ОКСАНА МАРЧЕНКО СТАЛИ КУМАМИ (ФОТО)