fbpx
Дозвілля
Вагітна Анна Сєдокова показала свій смішний живіт (фото)

Співачка Анна Сєдокова, яка вагітна третьою дитиною, поділилась з прихильникам новими фото. Зірка показала свій, на її думку, смішний живіт.

“У мене дуже смішний живіт і я клянусь, що не фотошопила його 😂😂😂 Я насправді поправилася вже пристойно, більше ніж і з Алінкою і з Моні. Просто весь час на ногах, багато працюю, веду звичайний божевільний спосіб життя, ось і у пузика немає вибору, просто росте собі і радує маму. Тільки божеволію від печії .. У мене боржомі і в квартирі і в машині, і в рюкзаку і в офісі в холодильнику. Штук 6)))) Дуже допомагає, до речі))) Все. Я вас цілую ! Обіцяю не засмучуватися, читати розумні книжки і надихати вас на подвиги”, – пише Сєдокова.

Зірка також написала, що просить з повагою прихильників ставитися до її особистого життя і не ображати її родини.

Читайте також: Видала обручка: Катя Осадча та Юрій Горбунов одружилися (фото)

;)))) Хотела не выкладывать, а после нашей переписки в предыдущем посте , захотелось поднять вам настроение и передать большие такие обнимания от нас !!!!! ❤️❤️❤️ У меня очень смешной живот и я клянусь , что не фотошопила его 😂😂😂 Я на самом деле поправилась уже прилично, больше чем и с Алинкой и с Мони. Просто все время на ногах , много работаю, веду обычный сумасшедший образ жизни , вот и у пузика нет выбора ,просто растёт себе и радует маму . Только схожу с ума от изжоги.. У меня боржоми и в квартире и в машине , и в рюкзаке и в офисе в холодильнике . Штук 6 )))) Очень помогает , кстати ))) Все. Я вас целую ! Обещаю не расстраиваться , читать умные книжки и вдохновлять вас на подвиги ❤️

Фото опубликовано ANNA SEDOKOVA (@annasedokova)

Джерело.