fbpx
Дозвілля
Вагітна Анна Седокова виходить заміж

Обранець співачки є генеральним директором будівельної компанії. У житті Анни Седокової, яка знаходиться на останніх термінах вагітності, настають великі зміни. Співачка готується не тільки народити своїм дочкам, Аліні і Моніці, братика: найближчим часом вона офіційно оформить стосунки з його батьком. Порталу 7days стало відомо, що його звуть Артем, йому 25 років, і наміри у нього серйозні: пара вже призначила дату весілля.

Днями Седокова представила свій кліп на пісню “Первая любовь”, в якій детально описана історія їхнього кохання. У тексті пісні прямо сказано: коли улюблені розлучаються, він їде до сина, а вона – до доньок. Шанувальники, які завжди пильно стежили за особистим життям Анни, швидко здогадалися, що мова – про Артема: у нього дійсно підростає син від першого шлюбу.

Читайте також: Акторка похизувалася підвіскою, яку Кличко подарував їй на День закоханих (фото)

Обранець співачки є генеральним директором однієї будівельної компанії. Відомо, що він син забезпечених і впливових батьків. Про молоду людину на ім’я Артем згадала і бабуся другого чоловіка Седокової – Максима Чернявського, Марина Петрівна. В інтерв’ю жінка розповідала, що Анна збирається перевезти дітей з Лос-Анджелеса в Росію, до свого майбутнього чоловіка. Бабуся спеціально прилітала в Москву півроку тому, щоб зустрітися з Артемом і розповісти, що за людина Седокова і переконати його, що в даний момент Моніці буде краще залишатися в США, а ось Анна може приїжджати скільки завгодно. Але зустрічі не вийшло, замість себе чоловік надіслав свою помічницю. За словами ж Марини Петрівни молоді люди готуються до весілля, навіть зняли мірки для суконь у дівчаток – Аліни та Моніки.

Джерело.