fbpx
Перейти до вмісту

В яких кольорах зустрічати 2023 рік: кольори, які принесуть успіх

В яких кольорах зустрічати 2023 рік: кольори, які принесуть успіх
Багато хто починає підготовку до новорічних свят ще на початку грудня. Вже настав час вибирати вбрання, в якому зустрічатимете 2023 рік.

Стилісти вже визначили, які кольори краще обрати для святкування.

У якому кольорі зустріти 2023 рік
Офіційним кольором 2023 є чорний. Він обов’язково повинен бути ошатним і стильним, тому намагайтеся вибирати вбрання, що переливаються.

Розбавити чорний колір можна за допомогою різних аксесуарів. Найкращим вибором стануть золоті чи срібні аксесуари. Також можна одягнути біжутерію у відповідних кольорах.

Блакитний
Стилісти рекомендують віддати перевагу відтінку чистої води. Також треба враховувати, що символу цього Нового року подобаються натуральні однотонні тканини. Краще віддати перевагу одягу з шовку або бавовни.

Фіолетовий
Багато хто вважає фіолетовий колір унікальним, оскільки він знижує стрес. Вбрання фіолетового кольору також мають магічну атмосферу, яка наповнить ваше життя. За необхідності можна розбавити образ за допомогою аксесуарів інших кольорів.

Рожевий
Фахівці з феншуй стверджують, що рожевий колір символізуватиме багатство. Це сприятливий колір, де можна зустріти новий рік. Можна також вибрати м’які варіанти червоних кольорів.

Цей колір має заспокійливий вплив на психіку. При цьому він налаштовує на романтичний лад.

Щоб наступного року отримати великі доходи, потрібно не просто одягнутися в рожеве, а й обзавестися талісманом. Найкращим талісманом стане рожевий гаманець. Це чудова ідея для подарунка.

червоний
Червоний колір вважається пристрасним. Його рекомендується обирати людям, які наступного року хочуть зустріти своє кохання. За допомогою цього кольору можна значно підвищити рівень життєвої енергії. Внаслідок цього можна перетворити свої думки на дії.

Однак потрібно враховувати, що червоний колір є надто активним, тому у великій кількості він може нашкодити. Щоб 2023 став символом удачі, краще одягнути червону білизну.

Зелений
Новорічне вбрання зеленого кольору стане найкращим вибором для людей, які хочуть зміцнити своє здоров’я. Зелений колір має бути у всіх деталях. Наприклад, можна вибрати зелені свічки або інший текстиль. Також рекомендується надіти прикраси із зеленим камінням.

Синій
Якщо будуєте великі плани або прагнете змін, необхідно віддати перевагу синьому кольору. Цей колір активізує інтелект та інтуїцію. При цьому він надихає позитивні думки. Синій колір також можна використовувати у новорічному макіяжі.

Які вбрання вибрати дівчині
Колір сукні – це ще не все, тому що потрібно визначитися з його фасоном та силуетом. Саме вони задають настрій не лише вам, а й оточуючим.
1. Вечірня сукня.
2. Коктейльна сукня.
3. В’язаний одяг.
4. Брючний костюм.

Це найкраще вбрання на Новий рік. При виборі новорічного вбрання потрібно відштовхуватись тільки від особистих уподобань. Якщо правильно підібрали образ, то наступний рік точно запам’ятається.

Позначки:

You cannot copy content of this page