fbpx
Події
В Ужгороді отримав продовження шкільний скандал, з вимаганням, навколо сім’ї переселенців

В Ужгороді отримав продовження скандал навколо сім’ї переселенців із Донецька, які намагалися влаштувати дочку в місцеву “елітну” школу “Престиж”.

Завдяки резонансу про цькування сім’ї переселенців стало відомо в Ужгородській міськраді. Директора і вчителя школи “Престиж” вирішили притягнути до дисциплінарної відповідальності, пише Gazeta.ua з посиланням на сайт “Вести”.

Директор школи “Престиж” Наталія Гриценко запевняє, що поведінка батьків для неї також стала шoком.

“Поведінка батьківського комітету мене обурила. Із ними на початку були проведені бесіди – якщо допомагають, то за бажанням. Але коли я побачила це відео, у мене просто не було слів. Учителю оголосять догану. Потреби купувати якісь парти і шафки у нас не було – батьки планували облаштувати зону для розвивальних ігор. Але у нас є діти із соціально незахищених сімей, які не здають гроші. І від них ніхто не вимагає. Це поодинокий випадок, який, на жаль, стався”, – сказала Гриценко.

За її словами, дівчинка в школу так і не прийшла, хоча досі у ній значиться.

Читайте також: На цей диван не сідай, бо твої батьки за нього не платили: в Ужгороді першокласницю із Донецька вигнали зі школи(відео)

“У школі така практика, що директор каже – потрібні шафки або парти. А гроші, абсолютно не криючись, вимагають голови батьківського комітету, – розповів адвокат постpaждалої сім’ї Дмитро Коробко. – Коли батьки сказали, що не здаватимуть гроші, їм відповіли: “Значить, для вашої дочки заб’ємо цвях, щоб вішала на нього одяг, по килимах нехай не ходить і займатиметься стоячи”.