fbpx
Авто
В Україну “ринули” російські автомобілі

Україна більш ніж удвічі збільшила імпорт машин, вироблених на території Росії.

Все це відбувається не дивлячись на військову агресію “північного сусіда”.

Такі дані наводить статистика імпорту.

За даними Державної фіскальної служби, в січні 2017 року з Росії в Україну було ввезено легкових автомобілів на $1,71 млн. Зазначається, що в аналогічний період минулого року цей показник був на рівні $914 000. А у 2015 – близько $683 000, повідомляє AutoMotoClub.info.

Простіше кажучи, за два роки місячний імпорт зібраних в Росії авто виріс майже в 2,5 рази. На великих відрізках часу спостерігається аналогічна ситуація. За 2016 року з Росії в Україну було ввезено “легковиків” на $40,2 млн, що майже в два рази більше, ніж у 2015 році, коли ця сума становила не більше $21,8 млн.

Які саме виробники збільшили поставки авто в Україну, невідомо – ГФС не розголошує імена компаній-постачальників. Однак навряд чи мова йде про “Автовази”. В лютому, за даними асоціації “Укравтопром”, на українському ринку було продано всього 38 машин “Лада” – рекордно низький показник для російської марки.

Передбачається, що імпорт авто з Росії в Україну виріс за рахунок іномарок, які збираються на російських підприємствах.

Принагідно нагадаємо, що в Україні (на заводі “Єврокар” у Зaкарпатській облaсті) розпочалось складання позашляховиків налагодили .

Skoda Kodiaq — перший SUV в лінійці Skoda, світова прем’єра якого відбулася 1 вересня 2016 в Берліні. На ринку України буде представлений в двох комплектаціях Ambition і Style.

Для нової моделі доступні 4 повнопривідні версії з двома видами бензинових двигунів 1,4 TSI / 110 кВт і 2,0 TSI / 132 кВт і двома дизельними двигунами 2.0 TDI / 110 кВт і 140 кВт.

Ціна SKODA Kodiaq для базової комплектації Ambition (з бензиновим двигуном 1,4 л і шестиступінчастою коробкою DSG) еквівалентна $ 27,21 тис., в комплектації Style з бензиновим 2-літровим двигуном, повним приводом і семиступінчастою коробкою DSG – $ 32,51 тис.

Читайте також:   «Що тепер буде»: український авторинок залишають відомі автомобільні бренди

Джерело.