fbpx

В Україну привезли дуже економний і доступний кросовер

Компанія «Хюндай Мотор Україна», має намір вивести на український ринок нову модифікацію кросовера B-класу Hyundai Creta з бензиновим двигуном об’ємом 1.6 літра і системою повного приводу, пише autonews.com.ua.

Доступна раніше тільки для топової модифікації з бензиновим двигуном об’ємом 2.0 літра і автоматичною коробкою передач система повного приводу тепер буде доступна і для версій з 1.6 літровим мотором потужністю 123 кінські сили. На відміну від модифікації з 2.0-літровим силовим агрегатом, нова повнопривідна версія буде запропонована з механічною або автоматичною шестиступінчастою коробкою передач на вибір.

«Вибираючи кросовер, багато покупців логічно очікують придбати і повний привід, хоча в сегменті B-SUV все ж домінують моноприводні версії. У відповідь на запит ринку, Hyundai Motor ухвалила рішення розширити лінійку модифікацій Creta з 1.6-літровим бензиновим двигуном, оснастивши її сучасною системою повного приводу. Абсолютно впевнений, що додавання такої знакової для кросовера функції як 4WD для найбільш затребуваного мотора 1.6 позитивно позначиться на іміджі Creta як позашляховика. При цьому ми не плануємо зменшувати замовлення передньопривідних версій і очікуємо збільшення обсягів продажів вже найближчим часом», – коментує Геннадій Четверухин, комерційний директор« Хюндай Мотор Україна».

Ціни на комплектації Hyundai Creta 1.6 4WD будуть оголошені ближче до старту продажів.

В даний час модель доступна в модифікаціях 1.6 2WD (з механічною або автоматичною шестиступінчастою КПП) і 2.0 4WD (з автоматичною шестиступінчастою КПП).

Читайте також:  Пільгове ввезення б/в автомобілів хочуть продовжити

Джерело.

You cannot copy content of this page