fbpx
Авто
В Україні з’явилися перші “пастки” для порушників ПДР

В Україні одним із дієвих методів для зниженя кількості ДTП можуть стати швидкісні обмежувачі на в’їздах до міст – Traffic calming measures. У нашій країні подібний об’єкт (по суті – примусовий міні-об’їзд) Вперше побудованій на в’їзді у місто Лохвиця на Полтавщині  як стверджують у поліції, вже показавши свою ефективність.

Розповімо про проект докладніше.

У рамках ремонту траси Р-60 Кролевець – Конотоп – Ромни – Пирятин службою автомобільних доріг у Полтавській області було вирішено використовувати досвід європейських шляховиків у питаннях безпеки дорожнього руху. Розробили проектну документацію, погодили з поліцією, після чого почалися самі роботи.

Їх виконало ТОВ Дорожнє будівництво “АЛЬТКОМ”, що є підрядником по ремонту траси Р-60. Варто взазначити, що незважаючи на те, що половина техніки цієї української компанії залишилася в окупованому Донецьку, вона не відмовилася від жодного зі своїх проектів і продовжує виконувати всі зобов’язання перед замовниками.

У чому ж “фішка” пастки Traffic calming measures? Відремонтована ділянка дороги на в’їзді в місто Лохвиця розділена невеликим “острівцем”. На під’їзді водії змушені знижувати швидкість до 50-60 км/год, щоб об’їхати перешкоду. При цьому не помітити останню не вийде: на острівці цілодобово працює світлодіодний покажчик, а вночі вузол висвітлюють два прожектора, що живляться від сонячних батарей.

Читайте також: Уряд пропонує обмежити швидкість автомобілів у населених пунктах

Джерело.