fbpx
Авто
В Україні з’являться європейські заправки Avia

Польська компанія UNIMOT отримала схвалення швейцарської Avia International на використання бренду АЗС Avia в Україні і має намір представити його в першому кварталі 2018 р. Про це повідомив віце-голова правління UNIMOT Мартін Завиша.

Офіційну згоду від Avia International на використанні її бренду в Україні було отримано 8 листопада. Компанія поки не планує будувати або купувати АЗС в Україні. Вона має намір вийти з пропозицією про використання цього бренду іншими учасниками роздрібного ринку нафтопродуктів. Йдеться про франшизу на візуальне оформлення та маркетингову діяльність.

За його словами, зараз функціонує близько 3000 АЗС AVIA в 14 європейських країнах, включаючи саму Польщу.

Нагадаємо, в жовтні в рамках форуму українського ринку скрапленого газу LPG Ukraine 2017 Мартін Завиша відзначав, що UNIMOT розглядає можливість виходу на український паливний ринок. Зокрема, компанією вивчається можливість поставок в Україну нафтопродуктів, природного газу і скрапленого газу. Про поставки останнього в своїй доповіді на конференції Мартін Завиша стверджував, що вільних обсягів ЗВГ для швидкої переадресації у польських постачальників майже немає.

Читайте також: Названі найпопулярніші б / у автомобілі на єврономерах

UNIMOT S.A. є багатопрофільною компанією, в сферу діяльності якої входить торгівля дизельним паливом, біопаливом, скрапленим газом, природним газом і електроенергією. З 7 березня 2017 року компанія була зареєстрована на основному ринку Варшавської фондової біржі.

Джерело.