fbpx
Авто
В Україні випустили авто для мандрівок

Український кемпер має досить оптимістичні перспективи.
У більшості українців будинку на колесах і житлові причепи асоціюються з американською мрією. Але цей атрибут успішного життя по кишені далеко не всім. Та й не кожен готовий витратитися на пересувний будиночок для використання пару раз в році.

З недавнього часу закордонним житлових причепів з’явилася чудова альтернатива – український Lifestylecamper.

Цей каплевидний кемпер зроблений в ретро-стилі причепів 1940-х років. У США подібні житлові причепи досі в ціні і пошані. Та й нові ретро-причепи коштують десятки тисяч доларів. Тому зустріти їх в Україні неможливо – це невиправдано дорого.

www.lifestylecamper.com.ua

www.lifestylecamper.com.ua

Але відтепер каплевидний причіп зі спальними місцями і зручностями для подорожей можна купити в Україні. Що саме головне – по осудною ціною. Автори і розробники Lifestylecamper — Павло Волков і Андрій Пилявський з Києва. Вони вже випустили 4 крутих причепа, які і виглядають неймовірно, і дуже практичні, незважаючи на скромні розміри (довжина – 2,5 м).

 3779_lifestylecamper_1

Український житловий причіп Lifestylecamper варто 5000-5500 доларів (залежно від комплектації). Корпус кемпера обшитий цієї нержавійкою, всередині – три спальних місця, тумбочки, шафки, магнітола і телевізор. За словами конструкторів, заряду акумулятора вистачає на тижневе забезпечення електроенергією будиночка на колесах.

З тильного боку – кухонька і умивальник. Вага причепа – всього 350 кілограмів.

Читайте також:  Ще один автогігант буде продавати електроавтомобілі в Україні

Джерело.