fbpx
Події
В Україні відкрилася Мережа крамниць електронних послуг “Твій час” (фото)

На початку липня відбулася важлива для українських підприємств подія — відкрито першу на ринку мережу крамниць електронних послуг “Твій час”.

Філософію “всі послуги для підприємців і фізичних осіб — під одним дахом” запроваджено відомою в Україні мережею Партнерів Групи компаній “Інтелект-Сервіс”, що вже понад 20 років пропонують підприємствам електронні послуги (зокрема “M.E.Doc” та ЕЦП АЦСК “Україна”).

Тепер мережа дилерів змінила вектор розвитку та постала під єдиним іменем “Твій час”, але суть залишилась тією ж — надання якісного сервісу саме тоді, коли ви його потребуєте.
Етап новонародження мережі у новій якості “Твій час” відзначує збільшенням переліку сучасних електронних послуг і продуктів, грамотною організацією роботи з відвідувачами та комплексним підходом до вирішення будь-яких завдань бізнесу.

Такий європейський підхід ще недавно був цілковитим ноу-хау для України, але зараз крамниці електронних послуг стають необхідністю, помічником, якого так часто бракувало бухгалтеру та підприємцю.
Продукти для підприємців і бізнесу:

●Електронна звітність (оформлення Декларації про доходи, сплата ЄСВ, 1-ДФ, ПДВ у програмі “M.E.Doc” або веб-сервісі “СОТА”).

● Електронний документообіг (обмін договорами, актами та рахунками, реєстрація податкових накладних, розрахунків коригування за допомогою модулю “ЕДО Базовий” або обмін усіма типами документів одразу із бухгалтерської програми – при інтегрування EDI-сервісу “ПТАХ”).

● Автоматизоване управління підприємством (ведення податкового та бухгалтерського обліків, здійснення управління фінансами, закупівлями, транспортом та збутом у системі “ІС-ПРО”, яка має зручну CRM-систему для роботи з клієнтами).

●Електронний цифровий підпис (для шифрування електронних договорів, рахунків, накладних та цілого ряду інших документів, подачі звітності до контролюючих органів).

За необхідності клієнтам надають поради щодо інсталяції та налаштування програм, проводять навчання з користування ними та надають технічне обслуговування та підтримку.
Якщо у вас виникли запитання щодо заповнення звітності (Декларації про доходи,1-ДФ, ЄСВ), ви отримаєте кваліфіковану усну консультацію професійного бухгалтера або допомогу у наборі ваших звітів. Також до ваших послуг віддалений офіс — комфортне робоче місце з необхідною технікою та софтом.
Фізичним особам “Твій час” дає можливість сплатити за будь-які з 200 електронних послуг, серед них:
електронні квитки (на потяг, автобус або літак);
користування інтернетом і мобільним зв’язком;
комунальні послуги тощо.

Читайте також: ПОСЛУГИ МОБІЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ В УКРАЇНІ ПОДОРОЖЧАЮТЬ В ДЕСЯТКИ РАЗІВ

Незважаючи на те, як відбуватимуться євроінтеграційні процеси, поява таких мереж свідчить, що за будь-яких обставин можна брати за взірець кращі приклади європейського сервісу і втілювати кращі ідеї в життя. Мережа крамниць електронних послуг “Твій час” доводить істинність виразу Махатма Ганді – “Якщо хочеш змінити світ – почни з себе”.

твій час

Джерело.

Реклама