fbpx
Без рубрики
В Україні може подешевшати алкоголь

В Україні знизили мінімальну собівартість алкоголю. Відповідне рішення ухвалив Вищий адмінсуд. Півлітра найдешевшої горілки тепер коштуватиме не 54, а 39 гривень.

Зниження собівартості горілки домоглися два невеликих лікеро-горілчаних заводи: “Продтовари” та “Александрія-БЛІГ”. Вони подали позов до Вищого арбітражного суду, в якому вимагали скасувати урядову постанову про встановлення мінімальної ціни на алкоголь. У суді вони виграли.

Власних торговельних марок виробники не мають. А про якість їхньої продукції в інтернеті ходить погана слава. Експерти ринку алкоголю також твердять, що ці підприємства збувають неякісну продукцію.

Нині на українському ринку з 9 пляшок, 6 – це сурогат з російської та молдовської сировини. Фальсифікат виготовляють з метилового спирту, який за виглядом і смаком не відрізняється від етилового, але шкодить організму.

В асоціації виробників закликають Кабмін захистити українського споживача: подати апеляцію, повернути попередні ціни та закрити доступ неякісній продукції на ринок.

Читайте також:  У США вчені розробили “безперебійне” джерело вина

Джерело.

Реклама