fbpx
Події
В цю квартиру ніхто не заглядав 4 роки. Побачене там шокувало навіть рятувальників!

На голову не налазить…

Абсолютно жахливий випадок стався нещодавно в Єкатеринбурзі. В одному з стояків багатоквартирного будинку, працівникам комунальних служб довелося зламати замкнену квартиру.

Коли комунальники в супроводі поліцейських увійшли всередину, перед ними постала страшна картина: на ліжку в спальні лежала мертва господиня квартири, тіло якої перетворилося в мумію!

Померлою виявилася пенсіонерка 1945 року народження. За спогадом сусідів, колись вона працювала вчителькою. Жінка вела досить замкнутий спосіб життя, та й інші мешканці під’їзду мало спілкувалися між собою, тому ніхто і не помітив зникнення людини.., передає ЗМІ

Судячи по платіжкам, виявленим в будинку,жінка померла ще в 2012 році. З якихось причин тіло жінки не розклалося, а муміфікувалося, так що ніхто з мешканців будинку в свій час не відчув характерного запаху і не забив тривогу.

Зараз тіло жінки знаходиться на обстеженні та експерти намагаються визначити дату смерті. А звичайних громадян турбує питання: «А що саме призвело до муміфікації?»

Багато хто небезпідставно вважають, що перешкоджають гниттю глибокі духовні переконання і чиста совість померлого. Недарма ж в історичних храмах зберігаються нетлінні мощі християн, зарахованих до лику святих!

Читайте також:11-КЛАСНИЦЯ ЗДАЛА ТЕСТ НА 10 БАЛІВ ЗІ 100. ТЕ, ЧИМ ВОНА АРГУМЕНТУВАЛА НАСТІЛЬКИ НИЗЬКИЙ БАЛ, ПРОСТО ШОКУВАЛО ВСІХ

Втім, вчені скептично дивляться на причину муміфікації. Вони кажуть, що цьому сприяють кліматичні умови, а також раціон, якого дотримувався небіжчик. І виявлення мумій при схожих обставинах час від часу трапляються…

А ти цікавишся життям своїх сусідів або ж теж не замислюєшся про це?

Джерело.

facebook