fbpx

В Севастополі на День перемоги не буде параду кораблів. Чого б це?

5 травня окупанти оголосили про проведення «параду перемоги» у Севастополі лише на суходолі, без урочистого шикування та проходження у бухті кораблів Чорноморського флоту агресора. Це пояснюється агресором тим, що нібито «кораблі наразі мають інші завдання».

Про те, що кораблів стає все менше і менше – не обговорюють. Навіть знищений крейсер «Москва» наразі окупанти відносять до, нібито, «нещасного випадку».

Мовчать про знищення та пошкодження великих десантних кораблів агресора у Бердянську, враження фрегату та катеру на повітряній подушці біля Одеси, що відбулися ще в березні.

У травні 2022 року корабельна група Чорноморського флоту понесла нових втрат, і це не лише два швидкі катери типу «Раптор» біля острову Зміїний, а також окупаційна група російських десантників на острові Зміїний.

Наразі повідомляється про враження вечором 5 травня ракетою російського фрегату типу «Буревісник» біля острову Зміїний, станом на 6 травня щодо цього кораблю триває «рятувальна операція».

Фактично, як випливає з відкритих джерел, корабельне угрупування агресора тепер змушене оперувати у районі острову Зміїний, де воно об’єктивно знаходиться у зоні постійного ураження, пише ARC.

Фото: ARC.

05/07/2022

You cannot copy content of this page