fbpx
Події
В Росії діти озброюються сокирами, щоб по дорозі в школу їх не загризли вовки (відео)

У мережі з’явився відеоролик, на якому видно як школярі з Бурзянского району Башкирії пробираються через засніжений ліс з сокирами в руках. Таким чином діти сподіваються дійти до школи живими і неушкодженими, адже в їх місцевості живуть вовки і ведмеді.

Як стало відомо на такий суворий маршрут школярів вже звернули увагу місцеві чиновники і правоохоронці.

За словами однієї з матерів, чия дитина потрапила в кадр, місцеві діти змушені щодня проходити по 10 кілометрів через ліс, щоб потрапити до школи. Навчальний заклад розташований у сусідньому селі Галіакберово, до якого навіть не ходить автобус. Нещодавно школярам на їх шляху зустрівся вовк, і батьки озброїли дітей сокирами.

– Коли наші діти, хлопчики 12-14 років, йшли додому, їм назустріч вийшов вовк. Діти сильно злякалися, побігли назад в Галіакберово. Я і ще одна жінка пішли ввечері за своїми дітьми – в руках сокири і ліхтар, – розповіла жінка.

За визнанням місцевих екологів, в цій місцевості завжди була високе поголів’я вовків, а сокири не вбережуть маленьких дітей від нападу диких хижаків.

Глава Бурзянского району республіки Рустам Шаріпов вже прокоментував ситуацію.

” Ми бачили це повідомлення, я особисто доручив відділу освіти зайнятися цим питанням. Справа в тому, що в село Верхній Нугуш дорогу провели тільки рік тому, і автобус в сусіднє село, де є школа, поки не пустили. Ми обов’язково вживемо заходів”, – пообіцяв чиновник.

До з’ясування всіх обставин підключилася і прокуратура республіки. Відомство доручило своїм колегам з місцевої прокуратури організувати перевірку щодо організації належної та безпечного перевезення підлітків до місця навчання і назад.

За словами місцевих жителів Верхній Нугуш, в їх села закрилася школа. В результаті учнів перевели в школу, розташовану в селі Галіакберово. І тепер школярам щодня доводиться здійснювати небезпечний піший шлях, щоб отримати знання.

Читайте також: +50 000– Мало мені було пригод-захотілось поколядувати! Кримський татарин своїми жартами розірвав ведучих і глядачів шоу Розсміши коміка 2016 (відео)

Джерело.