fbpx

В Одесі заборонено купатися в морі

Внаслідок зливових опадів вночі та вранці 3 червня у морську воду біля узбережжя Одеси потрапили неочищені стоки з вулиць міста.

З урахуванням цього фахівці відділу держнагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Одеській області не рекомендують упродовж найближчих днів купатися в Чорному морі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“У зв’язку зі значними зливовими опадами, що випали 2-3 червня 2016 року в Одесі, в акваторію пляжів міста потрапила велика кількість поверхневих вод. З метою недопущення погіршення епідеміологічної ситуації в оздоровчий період і для профілактики захворювань, що передаються водним шляхом, одеситам і гостям міста рекомендується тимчасово утриматися від морського водокористування на пляжах до особливого розпорядження”, – зазначили в Управлінні інформації Одеської міськради, пославшись на вимогу Держспоживслужби в Одесі.

У свою чергу, керівник відділу держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Держспоживслужби в Одесі Гнат Саф’ян уточнив, що “2 червня фахівці провели аналіз морської води біля узбережжя, який засвідчив, що всі показники не перевищували допустимих нормативів”.

“Зараз працівники комунального підприємства “Узбережжя” встановлюють на пляжах Одеси таблички про заборону морського водокористування”, – додав Саф’ян.

Джерело.

You cannot copy content of this page