fbpx
Здоров'я
В Одесі вже двоє дітей помeрли від кору

В Одеській обласній дитячій лікарні від кору помeрло вже двоє дітей. Про це повідомляє керівник обласного управління охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації В’ячеслав Полясний, передають “Подробиці”.

“Кір – високозаразное інфекційне захворювання, при контакті нещеплених людей з хворим – вісім чоловік з десяти захворіє. Двоє дітей (2-х і 3-х років), які не були щеплені, вже помepли від пневмонії після кору в Одеській обласній дитячій лікарні. В даний час проводиться клініко-експертний розгляд цих випадків, за результатами якого будуть зроблені остаточні висновки “, – повідомив В’ячеслав Полясний.

Також зазначається, що станом на 29 червня в Одеській області вже захворіли 367 осіб, з них 245 – діти. Найбільше пацієнтів зареєстровано в місті Одеса (65,9%), також є випадки захворювання в Ізмаїлі, Чорноморську, Південному і дев’яти районах області.

Читайте також: Кір в Україні: симптоми небезпечної хвороби та його профілактика

В обласному управлінні охорони здоров’я підкреслюють, що в 2016 році тільки 42% малюків до року і 28% дітей до шести років було зроблено щеплення від кору.

“Це дуже низький показник, при тому що Одеська область поки повністю забезпечена вакцинами від хвороби. Це бельгійський препарат, який є у всіх медичних установах області”, – повідомляють в ОДА.