fbpx

В Одесі розгорівся скандал через відвертого сепаратиста поліцейського

В соціальних мережах звернули увагу на антиукраїнські висловлювання співробітника поліції Одеси Андрія Власова.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook керівник обласного відділення партії “Правий сектор” Сергій Стерненко.

“А ось ще один обожнювач Путіна, який спокійно працює в поліції Одеси. Андрій Власов. Раніше він працював моряком і ніяк не приховував своїх антиукраїнських поглядів. Він бував у Москві, про що свідчать численні фото звідти. Одна з цитат представника патрульної поліції звучить так: “Мы русские, нам пох*й на все!”, – зазначив активіст.

Стерненко також відзначив, що поліцейський пишається тим, що він – сепаратист, про що свідчать відповідні фото.

“Андрій не просто сєпар. Він – поліцейський. Охороняє закон. Ходить в формі і не приховує свою сутність”, – йдеться у повідомленні.

Стерненко також звернув увагу на опубліковане 20 березня 2014 року Власовим відео. На ньому поліцейський знаходиться за кермом авто зі своїм другом, який, проїжджаючи повз Малиновського ринку, здійснював постріли з вікна автомобіля.

“І, традиційно, як і всі подібні йому, він підписаний на “антимайдани” та постить у себе відповідний контент. Андрій любить Путіна, Росію і бойовиків, які воюють проти України. Але він не їде в РФ, а працює в Україні, ще й в поліції. Він вважає, що все нормально, і навіть хизується своїми поглядами та діями. Андрій – ворог для України. Не будь як Андрій”, – зазначив Стерненко.

Увага!!! Відео містить ненормативну лексику, +18

https://www.youtube.com/watch?v=8rq5VLBzl0Y

Джерело.

You cannot copy content of this page