fbpx

В Одесі після пластичної операції померла 21-річна дівчина

В Одесі після пластичної операції в приватній клініці померла 21-річна дівчина.

Про це передає “Думська“.

Трагедія сталася ще 4 травня. 21-річна Ірина Магльована прийшла в клініку робити ринопластику. У дівчини була вроджена патологія (заяча губа і вовча паща), і це повинна була бути заключна операція. До цього Ірину оперували в інституті стоматології, а заключну пластику вирішили зробити в приватній клініці. Під час операції у пацієнтки піднялася температура до 40 градусів. Викликали реанімацію і в стані клінічної смерті привезли в іншу клініку, але врятувати дівчину не вдалося.

Заступник головного лікаря з лікувальної роботи клініки, в яку привезли пацієнтку, Тетяна Федорченко так прокоментувала те, що трапилося: “4 травня 2017 року наш Медичний будинок отримав запит на екстрену госпіталізацію пацієнтки Магльованої І.А. в критичному стані з порушенням життєво важливих функцій, що вимагає високоспеціалізованої медичної допомоги. Об 11:51 реанімобіль доставив пацієнтку в приймальне відділення клініки в стані клінічної смерті. У відділенні інтенсивної терапії нашої клініки негайно почалися реанімаційні заходи. За порятунок життя пацієнтки боролися завідувач відділенням інтенсивної терапії Цалко В.Н., завідувач хірургічним відділенням Смирнов А.Б. і досвідчена команда реаніматолов. Після більш ніж півтори години напруженої боротьби докторів за життя пацієнтки, 4 травня 2017 року о 13:35 була констатована біологічна смерть”.

Із висновку експертів випливає, що причина смерті – злоякісна гіпертермія, тобто реакція на наркоз.

Хто винен у смерті 21-річної дівчини, розбирається поліція. Відкрито кримінальне провадження за ознаками статті 140 КК України – “неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником”.

У клініці, де оперували дівчину, подію не коментують. Родичі загиблої вирішили із пресою не спілкуватися.

Читайте також: Стильна і схудла: вдова убитого в Києві екс-депутата Держдуми здивувала зовнішнім виглядом

Джерело.

You cannot copy content of this page