fbpx

В Одесі копа звільнили за знущання над затриманим (відео)

Співробітники райвідділу поставили чоловіка на коліна і залякували під час допиту.

В Одесі поліцейського звільнили за знущання над затриманим, повідомили в прес-службі Нацполіції області.

Ще одного співробітника відомства попередили про неповну відповідність посаді. При цьому до дисциплінарної відповідальності притягнули їх керівника і працівника чергової частини райвідділу, відзначили в прес-службі.

До цього на початку травня в ЗМІ з’явилося відео зі знущаннями поліцейських. У поясненні до запису було зазначено, що дії проходили в Хмельницькому райвідділі. На записі видно, як затриманий стоїть на колінах, знімає і надягає футболку по команді чоловіків в цивільному одязі. При цьому вони допитували і залякували затриманого, імітуючи удари.

Читайте також: Активісти зняли двох копів, які «милувалися світанком» в робочий час. Один з них виявився без одягу (відео)

У другій частині відео чоловік виходить з іншого приміщення з обличчям в крові в супроводі чоловіків. Після цього він знову став на коліна, і допит продовжився.

В описі до запису вказано, що чоловіка затримали через бешкетування біля одного з батискафів неподалік від зупинки Два стовпи. За викликом на місце приїхала служба охорони. На порушника надягли наручники і повезли в райвідділ. Однак чоловікові вдалося зняти наручники, вдарити ними охоронців по голові і втекти.

Як зазначив автор відео, охорона затримала порушника за допомогою патрульної служби. Після публікації записи в поліції провели службову перевірку.

Увага! Відео містить ненормативну лексику +18

Джерело.

You cannot copy content of this page