fbpx
Події
В очікуванні “хресної ходи”: під Києвом встановили два блокпости (відео)

На в’їзд до Борисполя зі сходу другий день чатують активісти

Не пустити так звану “хресну ходу” московського патріархату до Києва – з такою метою на околиці Борисполя та на житомирській трасі активісти встановили два блокпости. Прихильники “русского міра” дійдуть до них вже на початку наступного тижня. Чи зможуть їх зупинити і як саме планують це робити – дізнавався журналіст “5 каналу” Олексій Братущак.

На в’їзд до Борисполя зі сходу другий день чатують активісти. Зібралися, щоб заблокувати входження до міста так званої хресної ходи московського патріархату.

Читайте також:ХРЕСНА ХОДА УПЦ МП: УЧАСНИКИ ЗАСПІВАЛИ “БОЖЕ, ЦАРЯ ХРАНИ!” В ЦЕНТРІ КИЄВА (ВІДЕО)

“Нехай ходять кругами, через болота, на Москву, але тільки не через Київ. Змусимо, тому що у нас є юридична підстава. Бориспільська рада прийняла рішення – це вже юридичний плюс. І відповідно ще сама активність громадських активістів до цього може призвести, що вони підуть якось в обхід Борисполя”, – говорить активіст Тарас Юркий.

У неділю, 24 липня, активність громадян на цьому блокпосту невелика. Лише іноді зупиняються автівки аби запитати, чим можуть допомогти. А от правоохоронців тут у рази більше за активістів. Поліцейські та національна гвардія стоять осторонь, спостерігають. Єдине, що не дозволили встановити намети.

На житомирській трасі противників ходи побільше. Правоохоронці й тут не дозволили встановити намети. Чоловіки відпочивають просто неба. Натомість мають можливість їсти гаряче.

Капелан розповідає, ще 10 років тому прогнозував, що Росія намагатиметься влаштувати в Україні протистояння на релігійному грунті. Особливу роль у цьому мав би відіграти внутрішній ворог. Аби не дестабілізувати ситуацію в Україні, добровольці намагатимуться не пропустити хресну ходу до Києва. Але не знають, як будуть розвиватися події, коли прихильники “русского міра” наблизяться до цього блокпосту.

Додамо, основні події в рамках хресної ходи заплановані у Києві на середу 27 липня. Правоохоронці заявили про посилені заходи безпеки.

Джерело.

Реклама