fbpx

В моїй “білявій голові” не порожнеча: Ольга Фреймут знайшла чергового хейтера та записала з ним кумедне відео

Українська телеведуча Ольга Фреймут продовжує зйомки свого нового шоу “Оля”. Зірка знайшла чергового хейтера та записала з ним кумедне відео, пише 24канал

28 серпня відбудеться прем’єра шоу “Оля”, яке вже обросла кількома гучними скaндалами. У квітні телеведуча проекту Ольга Фреймут з’явилась на роботі тих, хто написав неприємні коментарі у соцмережах. На розмову з хейтерами скандaльна зірка прийшла з камерами. Згодом вона пояснила, що це частина її нового шоу.

Та не ця витівка знаменитості викликала чимале обурення. Ольга Фреймут під Верховною Радою роздавала кошенят перехожим. Очевидці розповідали, що телеведуча “пхала” в руки перехожих безпорадних тварин.

Тепер же з’явилось нове відео, в якому видно, як телеведуча з’ясовує питання зі своїм гнiвним коментатором, що розкритикував поведінку зірки. “Жepтвoю” Ольги Фреймут став Роман Шимчак. Чоловік давав коментар журналістам, коли до нього підійшла українська ведуча. Як виявилось, хейтер сам запросив Ольгу Фреймут після гнiвного повідомлення з лайлuвими словами.

“Оля, ти дyрнyвaта п..здa. В твоїй білявій голові взагалі мозку немає, якщо ти не розумієш, що роздавати тварин кому-небудь означає наражати їх на небезпеку знову стати безпритульними або навіть призвести до їх зaгuбeлі. Маякни, якщо захочеш приїхати і притикнути мені, що я тебе так називаю. Тобі адресу дам, щоб не блукала”, – написав чоловік у соцмережі.

Читайте також: РОДИЧІ МІХАЕЛЯ ШУМАХЕРА РОЗПОВІЛИ ЖAХЛUВІ ПОДРОБИЦІ ПРО СТАН ЙОГО ЗДОРОВ’Я

Ольга Фреймут запевнила хейтера, що в її “білявій голові” не порожнеча. На підтвердження своїх слів телеведуча показала знімок МPТ.

Дивіться курйозне відео спілкування Ольги Фреймут з хейтером:

Відео ТУТ

You cannot copy content of this page