fbpx

В мережі з’явився офіційний трейлер першої весняної комедії 2022 року «Велика Прогулянка» за участі Сердючки, Андрія П’ятова та Юрія Ткача

FILM.UA представив офіційний трейлер фільму “Велика прогулянка”. Картина вийде у прокат 24 лютого 2022 року.

Новеньке відео одразу тішить нас музичними сюрпризами: лунають пісні лейбла Mama Music та уперше звучить уривок офіційного саундтрека від VERKA SERDUCHKA! Трек став першою за 20 років україномовною роботою зірки.

Сюжет комедії розгортається навколо двох абсолютно різних сімей: працівників культури Драгоманових та районних бізнесменів Наливайченків. Теплими весняними вихідними вони вирішують традиційно вибратися «на шашлики» — доля зводить їх на одній галявині, котру кожна з сімей вважає «своєю». Між ними розпалюється суперечка, яка переростає у гротескну «війну» за місце під мангал. Несподівано з’являється і третій претендент — утікач-корупціонер, що сховав свої гроші на цій же галявині та бере молодших дітей наших сімей у заручники — він вимагає повернути гроші, які зникли зі схованки.

Хитрощі, підстави та протистояння, пригоди, несподівані гості та шалені гроші, різні погляди не тільки на рецепт маринаду до шашлику, а й на «як правильно жити».

Ця історія про те, якими б різними ми не були і як би не сварились, та перед обличчям спільної загрози ми завжди — єдина потужна сила.

https://youtu.be/FVzwpC4oHS0

«Велика Прогулянка» — перший спільний проєкт лідерів індустрій телеканалу «Україна» та FILM.UA Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Окрім відомих акторів у фільмі також знімались відомі українські футболісти  Андрій Пятов та Євген Коноплянка.

You cannot copy content of this page