fbpx
Дозвілля
В мережі активно обговорюють вчинок Ірина Фeдишин. Цього разу через зіпсовані каски, які їй передали для наших захисників

Не вщухла ще буря довкола балів для Польщі на Євробаченні, як Ірини Федишин потрапила в епіцентр нової.

Тепер невдоволення українців пов’язане з волонтерською діяльністю артистки.

Днями, співачка і волонтер, а також член національного журі України на конкурсі “Євробачення 2022”, опублікувала на своїй сторінці в одній із соціальних мереж, як перевіряє на міцність каски, які їй, як волонтеру, передали для наших захисників.

От тільки співачка, як стверджують користувачі, не зовсім зрозуміла, що каски призначені захищати від осколків, а не від кyль.

Ось що написала співачка під опублікованим відео:

“Нам передали з Америки два шоломи на пробу. Ми перевірили, але, на жаль, ні один, ні інший шолом не витримали експерименту. Тому замовляти таких касок точно не будемо.

Волонтерство – це відповідальність, особливо, коли маєш справу з захисною амуніцією. Потрібно чітко розуміти усі ризики й рівень захисту таких речей. Зараз очікуємо 70 касок, які вже замовили у перевірених виробників.

Сподіваємося, їх доставлять якнайшвидше”

У коментарях люди щиро обурені такою непрофесійністю. Користувачі порадили зірці спочатку вивчити питання, а вже потім публікувати відео, адже такі потрібні каски, в результаті експеременту на міцність, були просто зіпсовані.

“Нащо ви знищили шоломи? Ви реально вважаєте, що вони призначені для захисту від кyль? “.

“Завдання шолома – захистити від осколків та уламків. Щоб шолом витримав пряме попадання, він має мати відповідну вагу”.

“Каска від осколків. Якщо вона куленепробивна, то важитиме приблизно 8 кілограмів”.

“Вивчіть тему з касками, а тоді публікуйте відео”.

“Добрий вечір, Ірино. Щось мені підказує, що після цього відео ті люди, які надіслали вам каски, більше нічого вам не передаватимуть. Ви б не могли дати їхні контакти, бо нам потрібні нормальні каски? Дякую”.

І це лиш невелика частина коментарів, якими засипали зірку після публікації ролика.