fbpx
Без рубрики
В Київенерго оприлюднили нові тарифи на тепло і воду

Київенерго, яке забезпечує теплом і гарячою водою більшу частину будинків в столиці, опублікувало в газеті Хрещатик нові тарифи на послуги з 1 липня.

Тариф на централізоване опалення для клієнтів компанії, що мають будинкові чи квартирні прилади обліку теплової енергії, збільшиться в 2,16 рази і складе 1416,96 грн / Гкал (з ПДВ).

Тариф на опалення для споживачів, які не мають будинкових чи квартирних лічильників теплової енергії, складе 32,97 грн / кв. м в місяць (з ПДВ). Таким чином, тариф збільшиться в 2,04 рази, або на 16,83 грн / кв. м в місяць.

Повідомляється також, що тариф на централізоване гаряче водопостачання, за умови підключення сушок для рушників до системи гарячого водопостачання, складе 83,1 грн / куб. м (з ПДВ), що в 2,03 рази або на 42,18 грн / куб. м перевищує його поточний рівень.

При відсутності рушникосушки новий тариф на централізоване гаряче водопостачання складе 76,71 грн / куб. м (з ПДВ), збільшившись в 2,02 рази, або на 38,8 грн / куб. м.

Відзначимо, згідно з рішенням НКРЕКУ, з 1 липня тариф на тепло для населення складе 1043 грн за 1 Гкал (зростання на 95,3%).

Читайте також: ТАРИФИ НА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ: СПРАВЖНІ ЦІНИ НА КОМУНАЛКУ (ІНФОГРАФІКА)

Джерело.