fbpx
Події
В Криму партизани палять автівки і “настільки знахабніли, що почали розмовляти українською у публічних місцях”

Панічні настрої окупантів підігріваються кожен день. І поки фсбешники евакуйовують родини та продають нерухомість, українські патріоти почали потихеньку діяти.

Це підтверджує “24 канал” із посиланням на українські спецслужби – силовикам керівництво заборонило покидати анексований півострів, “ваті” у кремлі не наважилися заборонити виїзд з Криму.

За даними видання, у фсб рф бідкаються через пошкодження від 24 лютого по 12 травня щонайменше 700 автівок з російською символікою. Аби врятувати свої таратайки – навіть палкі фанати путіна знімають зі своїх авто Z та V.

Для посилення контролю в Криму, росія відправила загони ростовських казаків. Вони збираються шукати і затримувати українських активістів, які “настільки знахабніли, що почали розмовляти українською у публічних місцях”. Особливо посилено окупанти вирішили охороняти військову техніку, що перекидається на Херсонщину.

Окупантам інформаційного фронту теж наказали посилено працювати: місцевим “журналістам” треба писати про “звіpства України”, про користь доносів на “диверсантів”, зменшувати кількість реальних втрат, яких вивозять до Криму – аби “не деморалізувати суспільство”.

Фото: Сегодня.

05/14/2022