fbpx
Події
В Криму набирає обертів партизанський рух проти російських окупантів

У мешканців півострова, які бачать успіхи ЗСУ, піднімається бойовий дух, окупанти налякані.

В окупованому Криму сили українського спротиву починають діяти активніше.

Зокрема на півострові почали частіше з’являтися синьо-жовті прапори.  Українські стяги починають вивішувати на школах.

Також місцеві партизани знаходять автівки з наклеєними літерами Z і відправляють їх услід за російським військовим кораблем.

Проведено безліч акцій: від проколювання коліс автомобілів, чиї власники підтримують окупантів, розклеювання листівок з антивоєнними закликами до збору адрес російських окупантів.

А для того, щоби змити синьо-жовті кольори фарби, якою партизани нещодавно облили окупаційну адміністрацію в Євпаторії, окупанти пригнали пожежну машину.

Кримські окупаційні ЗМІ написали, що хлопця, який облив будівлю фарбою, уже знайшли і відео з його нібито вибаченням транслювали по окупаційних каналах.

Нардеп України Олексій Гончаренко зазначив, що після одного з ДТП у Криму водій автівки сказав: “Слава Україні! Героям Слава!” Після цього окупанти його також змусили просити вибачення.

Деякі кримчани записують відео, що чекають Збройні сили України у Криму.

У мешканців підіймається бойовий дух, бо бачать, як гідно українські захисники захищають свою землю і перемагають, а окупанти навпаки бояться і тікають з півострова, продають нерухомість, бо розуміють, що їх чекає.

На фоні цього у Кремлі віддали наказ місцевим “поліцейським” та фсбшникам посилити тиск та не допустити провокацій в Криму.

З цією метою на допомогу відправили козаків з Ростовської області.
А у путіна навіть видали розпорядження посилити пропаганду на півострові.

Фото з відкритих джерел