fbpx

В кремлі ухвалили рішення про напад на Молдову, – британське видання “The Times”

Керівництво рф розробило плани вторгнення в Молдову найближчим часом. Про це повідомило британське видання “The Times” з посиланням на джерела в українському військовому керівництві.

Повідомляється, що росія може спробувати напасти на Молдову ближче до дня перемоги 9 травня.

У цей день президент рф путін може нібито оголосити про визнання росією незалежності Придністров’я, що призведе до повторення “донбаського сценарію” і буде прямою загрозою і порушенням територіальної цілісності Молдови.

Як зазначається, існує “низка індикаторів”, які вказують про підготовку найближчим часом нападу на Молдову.

Зокрема, українська розвідка, фіксує певну активність на аеродромі Тирасполя, фактичної столиці невизнаного Придністров’я.

Джерела стверджують, що росія планує здійснити висадку повітряного десанту на транспортних літаках Іл-76 і гелікоптерах у Придністров’ї, що летітимуть з окупованого Криму.

Одночасно у Кишиневі планується організувати заколоти та протести.

“Ми вважаємо, що кремль вже ухвалив рішення щодо нападу на Молдову. До чого призведуть події в Молдові – буде вирішальним для нас. Якщо росіянам вдасться захопити контроль над країною, то ми (Україна – ред.) з військової точки зору станемо більш вразливими – це буде загроза цілісності України”, – заявив представник української розвідки.

“Далі вони будуть постачати велику кількість зброї, а потім захочуть приєднати його до складу росії”, – додав він.

Проте, як повідомляє видання, ця інформація суперечить аналізу західних розвідувальних агенцій про те, що в росії недостатньо можливостей, щоб безпечно пролетіти над протиповітряною обороною України на Одещині.

Також для постачання боєприпасів і перекидання військ росії треба створити сухопутний коридор із захопленого Херсону через Миколаївщину й Одещину, зустрічаючи супротив українських сил.

Фото: Суспільне

You cannot copy content of this page