fbpx

В День незалежності Ізраїлю путін запросив до Москви «Хамас» – палестинський рух

У бесіді між володимиром путіним та Нафталі Беннетом кожен з співбесідників почув щось різне, оскільки Беннету причулося вибачення, а в путіна про це мовчать. І хоч путін надіслав телеграму з привітаннями президенту Ізраїлю Іцхаку Герцогу, яку цитують ізраїльські ЗМІ: «Вірю, що відносини між Росією та Ізраїлем, засновані на принципах дружби та взаємної поваги, й надалі розвиватимуться на благо нашого народу, в ім’я зміцнення миру та безпеки на Близькому Сході. Бажаю вам міцного здоров’я та великих успіхів, а також радості та процвітання всім громадянам Ізраїлю».

Але з того, що він прийняв палестинську організацію «Хамас», стає зрозуміло, що вибачення таки були, а це така собі спроба реабілітуватися перед своїм електоратом.

І хоч в бесіді з «Інтерфаксом» заступник глави МЗС РФ Михайло Богданов наголосив, що зустріч із делегацією «Хамаса» — «давно запланована», проте на Близькому Сході, де люблять символіку, зробили інші висновки.

Тим більше, що на тлі дипломатичного скандалу з Росією Ізраїль активно підштовхують до розширення військової допомоги Україні, а Москва, у свою чергу, активізує військову та економічну співпрацю з Іраном.

Фото: Укрінформ.

05/07/2022

You cannot copy content of this page