fbpx

В Бєлгороді регулярні конфлікти між місцевими та російськими військовими. Влада замовчує ці факти

«Влада Бєлгородської області намагається замовчувати конфлікти військових із цивільними, які регулярно відбуваються в регіоні з початку війни Росії проти України.

Найчастіше “розбірки” трапляються з нетверезими військовими, а також з тими окупантами, які з ПТСР повернулися з України.

При цьому були випадки, коли окупанти застосовували вогнепальну зброю проти цивільних у Бєлгороді», – каже заступник редактора білгородського видання Fonar.tv. Микита Парменов.

“Зараз у Білгородській області не спостерігається великої кількості військових і, природно, виникає менше конфліктів. До цього конфлікти виникали. Влада всіляко намагається все це зам’яти, щоб люди не божеволіли і не починалися напади на цих військових. У нас є інформація про різні бійки у барах, хоча військові не повинні відвідувати бари. Деякі бари не пускають людей у військовій формі, щоб уникнути конфліктів”, – розповів Парменов.

Попри бійки в барах, була й стрілянина на вокзалі. Місцеві активно обговорюють це в пабліках, проте влада офіційно про перестрілку за участю військових не повідомляла, пише Інтернетюа.

Фото: Цензор.

05/13/2022

You cannot copy content of this page