fbpx

В Білорусі за дивних обставин зник 19-річний українець: рідні кажуть про викрадення ФСБ

У Білорусі зник безвісти 19-річний українець Іван Гриб, який, як він повідомляв родичам, поїхав на зустріч в Гомель з дівчиною. Про це повідомляє 24 канал.

Відповідний пост з’явився на сторінці батька зниклого хлопця в Facebook.

За його словами, 19-річний син спілкувався з дівчиною тільки в соціальних мережах і не був знайомий з нею особисто. Вона нібито повинна була приїхати в Гомель з Росії на зустріч.

Коли хлопець не повернувся додому батько поїхав на його пошуки. У Гомелі з’ясував, що сина нібито розшукує ФСБ Росії за статтею “тeрoриcтичний aкт”, а ініціатором є ФСБ РФ по Краснодарському краю м.Сочі.

Батько запевняє, що хлопця викрали. Пошуком Павла Гриба вже займається Посольство України у Білорусі.

За попередньою інформацією в органах міліції його немає, посольство звернеться, можливо, навіть сьогодні з нотою до МЗС республіки Білорусь, з проханням надати офіційну інформацію, – сказав перший секретар Посольства України в Республіці Білорусь Олександр Новосьолов.

“Звертаюсь до всіх! Донесіть цю інформацію до своїх рідних і знайомих, які є користувачами соціальних мереж, щоб не повторити помилки Павла. Також, прошу помолитись за звільнення Павла і повернення його в Україну” – підсумував свій пост батько зниклого хлопця.

You cannot copy content of this page