fbpx

В аентимонопольному комітеті стверджують що зростання цін на АЗС – штучне

Антимонопольний комітет України підозрює нафтотрейдерів в узгоджених діях при підвищенні цін на нафтопродукти у вересні.

Про це повідомила прес-служба відомства.

“Синхронність підвищення роздрібних цін на світлі нафтопродукти протягом вересня 2017 року може свідчити про наявність в діях учасників ринку антиконкурентних узгоджених дій”, – йдеться в повідомленні.

В АМКУ нагадують, що з початку вересня середні роздрібні ціни на бензин А-95 зросли більш ніж на 5%. Аналогічна ситуація, за його даними, і з дизельним паливом.

“Роздрібні ціни на бензин марки А-95 в мережах, що працюють під брендами WOG, ОККО і Socar, за останні два тижні зросли на 1,5 грн за 1 л палива і станом на 26 вересня 2017 року становили 27,99 грн/літр. Зазначений рівень цін є найвищим на ринку”, – додають в АМКУ.

У рамках розслідування АМКУ направило запити в ДФС (про обсяги та вартість імпортних нафтопродуктів), МЕРТ (по попиту і пропозиції на бензини і ДП), Міненерговугілля (по прогнозних цінах на нафтопродукти і причинах, що спровокували зростання вартості), учасникам ринку з найвищими цінами (по причинах підвищення).

You cannot copy content of this page