fbpx

Уже в Торонто. Дочка Віктора Ющенка, Віталіна розповіла де наразі її 17 річний син

Багатодітна мати і дочка третього українського президента Віктора Ющенка, Віталіна Ющенко на своїй сторінці в Instagram повідомила, що її 17-річний син Віктор на 40-й день вторгнення рф виїхав з України і зараз перебуває в Торонто (Канада).

“З самого початку і до 40-го дня ми з дітьми лишалися вдома. Я допомагала та допомагаю Києву разом з волонтерською організацією Ukraine Alive 2022, яка була створена в перший день. Мої діти також робили велику роботу, вони були зібрані, слухняні, дотримувалися всіх домовленостей і молилися разом зі мною за всіх, хто не міг виїхати з окупованих міст”, – написала вона.

Як говорить Віталіна Ющенко, після звільнення Києва та Київської області від окупантів вона задумалася про те, де навчатиметься її син-одинадцятикласник.

Віталіна Ющенко наголосила, що раніше він планував навчатися в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

“Друзі моїх батьків з Канади, з якими нас пов’язує давня дружба, запропонували Віктору прилетіти до Торонто на навчання. Звісно, ми довго не думали, сіли втрьох в машину і поїхали до Відня, щоб відправити Віктора на навчання. Віктор вже в Торонто! Дякую рідним людям за допомогу та підтримку в ці найтяжчі для кожної української родини дні. Ваша гостинність, турбота і любов – це безцінно! Ми з Віктором будемо це пам’ятати назавжди”, – повідомила Віталіна Ющенко.

Миру нам усім!

You cannot copy content of this page