fbpx
Події
Уже офіційно: Ryanair запустив продаж квитків на рейси зі стикуванням

Найбільший європейський лоукостер Ryanair офіційно запустив продаж квитків на свої рейси зі стикуванням, які виконуються із 16 травня. Про це пише avianews.com.

Наразі пересадки доступні через римський аеропорт Фьюмічіно. Якщо пасажир подорожує з багажем, то його речі будуть зареєстровані до кінцевої точки маршруту і перевантажені у Фьюмічино службами аеропорту.

Мінімально допустимий час стикування між рейсами Ryanair у рамках єдиного бронювання становить 150 хвилин, а максимальне – 6 годин.

Також наголошується, що квитки, куплені на рейси Ryanair зі стикуванням у рамках єдиного бронювання, дорожчі двох квитків, куплених окремо.

Залежно від напрямку, сума переплати може становити 8-15 євро в одну сторону.

Але за квитками зі стиковками в рамках єдиного бронювання Ryanair буде відповідати за збереження пересадки. Це означає, що якщо перший рейс скасують або ж він запізниться, авіакомпанія перебронює мандрівника на наступний рейс або доставить у початковий пункт подорожі і поверне гроші.

Читайте також: Омелян розповів, з якого столичного аеропорту таки літатиме лоукост Ryanair

Крім того, пасажири зможуть пропускати сегменти перельоту в рамках свого бронювання, при цьому наступні перельоти, на відміну від практики класичних авіакомпаній, через неявку на рейс скасовуватися не будуть.

Нагадаємо, раніше Ryanair працював у сегменті ультра-лоукостів, що означало перельоти тільки з точки в точку.

Джерело.