fbpx
Дозвілля
Уже четверта: сестра Брежнєвої народила дитину відомому російському актору (фото)

У ЗМІ з’явилася інформація про те, що відомий російський актор і співак Олександр Цекало та його дружина, сестра Віри Брежнєвої, Вікторія Галушка стали батьками втретє.

Подейкують, що розсекретила пару сама Віра Брежнєва, опублікувавши знімок у мережі Instagram, пише “Обозреватель”.

На фото з трьома сестрами, Брежнєва обіймає свою струнку сестру Вікторію, чутки про вагітність якої, з’явилися у листопаді минулого року. Тому шанувальники припустили, що Вікторія та Олександр вже дочекалися поповнення.

Ні сама Вікторія ні Олександр ще ніяк не прокоментували інформацію про поповнення у сімействі.

Новина про те, що в сім’ї Цекало і Галушки буде поповнення, з’явилася у листопаді минулого року, завдяки близькому оточенню пари.

“Саша і Віка завжди мріяли про велику родину, щоб дитячий сміх заповнював їхній підмосковний будинок. Старша донька пари Саша вчиться у школі, а молодшому синові Михайлу всього чотири роки, але він вже і рахує, і читає. Малюки давно просили у батьків братика або сестричку. І ось несподівано їхня мрія збудеться”, – розповів друг сім’ї на ім’я Ігор.

Читайте також: З’явилося відео весільного танцю Тоні Матвієнко і Арсена Мірзоян

Якщо інформація виявиться правдою, то для Цекала це буде вже четверта дитина. Перша дочка Єва у нього народилася від скандальної російської співачки українського походження Лоліти Мілявської.