fbpx
Події
Увага!!! В Україні зафіксували штам вірусу H5N1

В осередку захворювання вживають заходів з локалізації та недопущення поширення вірусу пташиного грипу.

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) в середу, 30 листопада, повідомила про фіксацію випадків пташиного грипу в домогосподарствах Херсонської області.

“У приватних підсобних господарствах у селі Новоолександрівка Каланчацького району Херсонської області зареєстрована загибель птиці різних видів. При дослідженні відібраних з п’яти приватних підсобних господарств проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи в Києві 30 листопада встановлено діагноз на грип птиці”, – йдеться в повідомленні на сайті служби.

За попередніми даними, в Новоолександрівці в домогосподарствах населення утримується близько 4,5 тисячі голів птиці різних видів. В осередку захворювання вживають заходів з локалізації та недопущення поширення вірусу пташиного грипу.

За даними Всесвітньої організації з охорони здоров’я тварин, випадки пташиного грипу останніми днями зафіксовані також у Нідерландах, Швеції, Данії, Німеччині, Египті, Ірані, Індії, Південній Кореї та Японії.

Нагадаємо, раніше Україна ввела заборону на імпорт м’яса птиці із Німеччини та Австрії через спалахи пташиного грипу.

За даними Держпродспоживслужби, останні випадки грипу птиці в Україні реєстрували в 2008 році в Криму.

Читайте також: Смерть 6-класниці на уроці фізкультури: з’явилися нові подробиці (відео)

Джерело.

facebook