fbpx
Події
Увага! В аптеках з’явилися фальшиві препарати для вагітних

На ринок України компанія “Євро Фарма Интренешнл” завезла багатотисячні партії двох препаратів “Гаможет” і “Флеш Акт”. Насправді ж препарати дійсно єгипетський, однак, в якому підвалі їх наколотили – нікому не відомо, розповідає from-ua.com
Один і другий препарат позиціонується як продукція єгипетської корпорації “Фарко” (Pharco corp). Фірма “Євро Фарма Інтренешнл”, належить палестинцеві Іссаму Хорані.

Найстрашніше, що “Гаможет” (сироп), згідно інструкції, показаний вагітним і годуючим груддю жінкам, для профілактики або лікування дефіциту заліза.

“Флеш Акт” являє собою білий гранульований порошок з запахом м’яти. Його треба розбавляти водою і приймати орально. Єгипетська чудо-суміш нібито повинна знеболити будь-який біль – від головного до болю в суглобах.

Обидва препарати не мають нічого спільного з фармпрепаратами. У кращому випадку вони просто не допоможуть пацієнту, в гіршому – може статися все що завгодно.

На упаковці цих фальшивок значиться “Виробник: Юропиэн Иджипшен Фармасьютикал Індастріз для “Євро Фарма Інтернешнл, ТОВ”, Єгипет/Україна”.

В Держлікслужбі України в курсі цієї ситуації, але поки тільки розводять руками, так як не можуть проводити рейди по аптеках. Тому перевірку реалізації “Гаможет” і “Флеш Акт” можуть провести правоохоронці, але тільки при наявності звернень або кримінальної справи.

Поки держава наміриться відреагувати на події та все ж захистити громадян нашої країни – будьте пильні в аптеках, цікавитеся виробником продаваних вам ліків і не купуйте незнайомих таблеток!

Читайте також:В УКРАЇНІ ЗАБОРОНИЛИ ПОПУЛЯРНИЙ СПАЗМОЛІТИК

Джерело.

facebook