fbpx
Події
Усунули з “вітерцем”: у Росії розповіли, за що вбили “оплотівця” Жиліна

Причиною вбивства ватажка терористичного угруповання “Оплот” Євгена Жиліна стали бізнес розборки, пов’язані з переділом власності на окупованих територіях Донбасу. Про це в інтерв’ю “Громадському Радіо” розповів російський журналіст Сергій Єрженков. За його словами, йому вдалося зустрітися з другом і компаньйоном Жиліна, на ім’я Андрій Козир, відомого в Росії під прізвищем Козирєв, який був разом із ватажком “Оплота” у момент вбивства в підмосковному ресторані “Вітерець”.

“Козир розповів, що у них була призначена зустріч. Це була вже третя за півроку зустріч, присвячена донецьким шахтам. Наскільки я зрозумів, Жилін пообіцяв людині, з якою вони повинні були зустрітися, що поклопочеться за нього перед Захарченком і дозволить йому зайти на вугільний ринок Донецька. Але замість цієї людини був карикатурний персонаж із накладними вусами і в капелюсі з полями. Козир розповів, що вони прийшли, зробили замовлення. Підійшов чоловік, який сидів за сусіднім столиком, і відкрив стрілянину. Самого Козиря поранили”, – розповів він .

Єрженков підтвердив, що у Жиліна був конфлікт із ватажком “ДНР” Олександром Захарченком, проте визнав, що підстав стверджувати, що “оплотівець” був ліквідований керівництвом “республіки” у нього немає.

“Існує всього три версії: його усунули або російські спецслужби, або українські, або якісь економічні справи в невизнаних республіках. Я не вірю, що українські спецслужби наважилися усувати його так демонстративно, в декількох кілометрах від резиденції Путіна. Російські спецслужби, напевно, теж вчинили б “тонше”. Я вважаю, що Жиліна вбили через бізнес-розборки”, – уклав він.

Читайте також: Журналісти показали кадри з тілом вбитого Жиліна (відео)

Джерело.

facebook