fbpx

Успішна та багата жінка прийшла до психолога в пошуках свого щастя. Його порада безцінна

Ця історія змушує по-новому подивитися на своє життя …

Одного разу до психолога прийшла красива, багато одягнена жінка. Вона почала скаржитися на те, що її життя порожнє і не має ніякого сенсу. Психолог уважно вислухав її переживання, а потім покликав до кабінету жінку похилого віку, роботою якої було прибирати офісні приміщення.

– Зараз Марія розповість вам, як вона знайшла своє щастя. Усе, що мені від вас потрібно – щоб ви уважно її вислухали.

Старенька опустила швабру, сіла на стілець і почала розповідати свою історію:

«Мій чоловік нещодавно помep від маляpії, а три місяці назад, в результаті aваpії, помep мій єдиний син. У мене не залишилося нікого. Я не могла спати, не могла їсти, не могла посміхатися … Я навіть думала про те, щоб нaклaсти на себе pуки. Але одного вечора, коли я йшла з роботи додому, до мене причепилося маленьке кошеня.

На вулиці було холодно, тому я його пожаліла і взяла додому. Кошеня було дуже голодним, і коли я налила йому молока, воно начисто вилизало блюдце. Потім воно почало муркотіти і тертися об мою ногу. Я вперше за кілька місяців посміхнулася.

Я подумала, що якщо допомога маленькому кошеняті змусила мене посміхнутися, то, можливо, я зможу знову стати щасливою, просто роблячи щось гарне для інших людей?

На наступний день я спекла печиво і віднесла його хворому сусідові. Я кожен день намагалася зробити щось хороше для оточуючих. І їх радість і вдячність робили мене щасливою. Зараз моєму хорошому апетиту і міцному сну можна тільки позаздрити! А все тому, що я знайшла своє щастя, даруючи його іншим.

Почувши усе це, багата жінка розплакалася. У неї було багато грошей, але вона давно втратила те, що не можна було за них купити …

Читайте також: Коротко про жіночу логіку! Я давно так не реготала. Впізнала себе

Життя прекрасне не тоді, коли ви щасливі, а коли ви робите щасливими ІНШИХ! Щастя – це не мета, а ШЛЯХ. Його потрібно шукати не в завтрашньому дні, а в сьогоднішньому. Щастя не залежить від обставин – це усвідомлене рішення кожної людини.

Щастя – це те, ХТО Є ТИ, а не те, що у тебе є!

Поділіться цією повчальною історією з друзями і не забувайте бути джерелом щастя!

2019-02-28

You cannot copy content of this page