fbpx
Авто
Усе частіше транспортні засоби виявляють з підробленими документами

Лише за декілька годин у Волочиську працівники поліції затримали чотири автомобілі з підробленими документами. Усі — дорогих іноземних брендів, пише газета “Експрес”.

“Номери кузовів не відповідали записам у базах, власники мали підроблені реєстраційні документи, а на одній з машин навіть неозброєним оком можна було побачити, що номер кузова знищено кустарним способом, — каже підполковник обласної поліції Інна Глега. — Усі транспортні засоби доправлено на штрафмайданчик місцевого відділення поліції. Розпочато кримінальні провадження”.

На жаль, це непоодинокий факт виявлення нелегальних машин. Правоохоронці ледь не щотижня зупиняють автівки з підробленими документами. У багатьох випадках їхні власники й гадки не мають, що з автомобілем не все гаразд.

“Майже за три роки, відколи були скасовані обов’язкові огляди транспортних засобів та експертне дослідження документів при реєстрації, в Україні нелегальних машин з’явилося дуже багато. Тільки цього року експерти під час реєстрації виявили таких майже чотири десятки, — зауважує фахівець Науково-дослідного екпертно-криміналістичного центру при УМВС у Хмельницькій області Василь Судейко. — За деякими автомобілями тягнеться кримінальне минуле”.

Отож, щоб не втратити машину, фахівці радять перед її реєстрацією провести експертне дослідження.

Читайте також:   Кабмін блокуватиме імпорт автівок з ЄС для захисту бізнесу партнера Порошенка

Джерело.

facebook