fbpx
Авто
Уряд звернув увагу на нову проблему автомобілістів

Український уряд зайнявся проблемами з сертифікацією американських автомобілів в країні.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”. Уповноважені органи протягом декількох місяців не видають сертифікати відповідності на автомобілі з США, пояснюючи це розбіжністю американських стандартів з європейськими. Через це сервісцентри МВС відмовляються реєструвати машини без відповідних документів.

“Найбільше дістається тим, хто намагається ввезти авто з США, в тому числі електромобілі. Сам факт сертифікації, наприклад, “Мерседеса” в Україні вже є нонсенсом. Всі ці сертифікати необхідно максимально спростити, якщо не ліквідувати зовсім. В законі чітко сказано, що сертифікат не потрібно пред’являти митниці “, – пояснила керівник Одеської митниці Юлія Марушевська.

Читайте також:УКРАЇНСЬКА SLAVUTA NOVA З’ЯВИТЬСЯ ВЖЕ ЗА ДВА РОКИ

У свою чергу голова Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко вважає, що вся проблема з імпортними автомобілями в нормах законів і їх необхідно оперативно змінювати. Зокрема, необхідно визнати європейські та американські стандарти.

“Слова про те, що в законі чітко зазначено, що сертифікат пред’являти митниці не треба, є некоректними, тому що такого закону немає”, – підкреслив він.

Джерело.