Події
Уряд одноголосно проголосував «за» та схвалив сухпай нового зразка

Кабінет міністрів підтримав зміни, що передбачають нові норми харчування бійців Збройних сил України у польових умовах.

Про це у себе в Facebook повідомив міністр оборони країни Степан Полторак.

“Перш за все, ці норми і технічні умови були розроблені для поліпшення якості харчування військовослужбовців, які перебувають у АТО і в польових умовах не мають можливості готувати гарячу їжу. Так, цією постановою вводиться нова норма харчування №15 – добовий польовий набір продуктів з калорійність 3500 ккал, що є покращеною альтернативою існуючому сухпайку”, – розповів він.

Говорячи про нововведення, Поторак повідомив, що в раціон військовослужбовців включено також сухофрукти, шоколад і каву.

“Вперше використовується ритор-пакет і безполуменевий нагрівач їжі. Завдяки новим технологіям упаковки, військовослужбовці отримують можливість харчуватися першими і другими стравами без термічної обробки”, – зазначив міністр.

При цьому, за його словами, додаткових бюджетних вливань нововведення не вимагає.

“Хочу зазначити, що нововведення не потребують додаткового фінансування з держбюджету: на закупівлю нових сухпайків в цьому році ми знайшли кошти з бюджету шляхом перерозподілу, а в пропозиціях до бюджету-2017 передбачили і врахували цю статтю витрат”, – додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Полторак підписав документи про затвердження нового сухого пайка для Збройних сил України.

Читайте також: В мережі набуває популярності відео отримання хабаря поліцейським-павуком

Реклама

Related Post

facebook