fbpx
Події
«Упав зі сходів, збив автомобіль, потрапив під поїзд»- бойовики звернулися з відкритим листом до громадськості проти свавілля(відео)

Оточення терориста Ігоря Стрєлкова (Гіркіна) оприлюднило лист від однієї з банд бойовиків і російських найманців, які орудують на Донбасі.

У своєму листі російські найманці скаржаться на свавілля щодо них з боку ватажків. Зокрема, бойовики нарікають, що на окупованих територіях пропадають інші найманці.

Так, вони повідомили, що 13 серпня 2016 року «за фактом вбивства «командира розвідки», який скоїв у частині один із «військовослужбовців», на розмову викликали бойовика Сизька Ігора Миколайовича, його заступника, з позивнии Танцюрист: «І відтоді жодної інформації про його долю немає».

Читайте також:БОЙОВИКИ СЕРЙОЗНО ПІДГОТУВАЛИСЬ ДО ТЕРАКТІВ НА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ: СБУ ЗНАЙШЛА ВЕЛИЧЕЗНИЙ СХОВОК (ФОТО,ВІДЕО)

Також бойовики скаржаться, що вбивства терористів оформлюють за документами як нещасний випадок: «Ми ховаємо вбитих на полі бою щодня, а в причині смерті вказують: упав зі сходів, збив автомобіль, потрапив під поїзд. Але ці речі не стріляють і не вибухають, а хлопці вбиті або інваліди. Плюс до цього, звільнені заднім числом».

Джерело.

Реклама